Newsletter

Najnowsze informacje o działaniach SF BCC wprost na Twoją skrzynkę mailową!

Darowizna

Osoby fizyczne i prawne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto fundacji. Darowiznę na cele statutowe Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania.

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa

nr konta: 14 1160 2202 0000 0001 0187 5384  (Millenium)
W tytule przelewu: "Darowizna"

Zachęcamy do regularnego wspierania Fundacji przez złożenie dyspozycji stałego zlecenia w banku. Nawet niewielka, ale stała kwota wpłacana co miesiąc jest dla nas bardzo ważna!

Zobacz jak działamy

SF BCC w Internecie

Dołącz do nas na:
Facebook SF BCC
SF BCC na Twitter
Picasa SF BCC

Spotkania z Sukcesem

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF  Email

Me Myself and I – gościem „Spotkania z Sukcesem”

Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na drugie w tym roku „Spotkanie z Sukcesem” Tym razem gośćmi spotkania, które odbędzie się 16.03 w JazzClubie Hipnoza w Katowicach, będzie zespół „Me Myself and I” Początek o 17:45.

Głównym założeniem „Spotkań z Sukcesem” jest umożliwienie studentom śląskich uczelni, bezpośredniego kontaktu z osobami ze świata biznesu, mediów, kultury oraz sportu. Poprzez projekt, organizatorzy chcą wskazać uczestnikom najlepsze drogi do osiągnięcia sukcesu oraz zainspirować ich do tworzenia własnych, równie efektywnych ścieżek kariery zawodowej, co zapraszani goście.

„Spotkania z Sukcesem” przeprowadzane są w formie wywiadu, z aktywnym udziałem publiczności. Podczas każdego ze Spotkań, zaproszeni goście dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, doświadczeniem, przekazując tym samym praktyczne wskazówki ze swoich dziedzin, które mogą okazać się niezwykle cenne dla osób rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową.

Gościem inaugurującym piątą edycję „Spotkań z Sukcesem” był najmłodszy polski milioner – Kamil Cebulski, który podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą na temat biznesu. 16 marca studenci będą mieli okazję poznać kulisy sukcesu zespołu              „Me Myself and I” Zgromadzone osoby dowiedzą się o początkach istnienia zespołu, poznają sylwetki jego członków oraz ich drogę kariery. Dowiedzą  się także jakie zmiany przyniósł im występ w programie „Mam Talent!”

Spotkania są bezpłatne.  Każdy z uczestników, weźmie udział w losowaniu, w którym będzie miał szanse wygrać atrakcyjne nagrody.  Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie http://szs.sfbcc.org.pl/ Wydarzenie sponsorują: New Yorker, Fit Your Life , Tirol Ski, Pizzeria pod Paragrafem, Dorex.

 

Plakat

Festiwal BOSS

Dni Gościa

Konkurs NZP

Gala Młodych Liderów

Business Coaching

Business Coaching SF BCC

Chcę się rozwijać

Inteligencja finansowa

if_bok_581x200

Przedsiębiorcza Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta SF BCC