Newsletter
Najnowsze informacje o działaniach SF BCC wprost na Twoją skrzynkę mailową!Darowizna
Osoby fizyczne i prawne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto fundacji. Darowiznę na cele statutowe Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club nr konta: 14 1160 2202 0000 0001 0187 5384 (Millenium) Zachęcamy do regularnego wspierania Fundacji przez złożenie dyspozycji stałego zlecenia w banku. Nawet niewielka, ale stała kwota wpłacana co miesiąc jest dla nas bardzo ważna! |
Zobacz jak działamy
Odwiedzający
Naszą witrynę przegląda teraz 121 gościRegiony
25.09 Spotkanie Inspirujące z Krzysztofem Pietraszkiewiczem 04.10 (wtorek)
niedziela, 25 września 2011 16:32
Będzie to okazja do usłyszenia, jakie możliwości w zakresie finansowania stwarzają aktualnie banki młodym przedsiębiorcom, a także dlaczego warto działać aktywnie w różnych organizacjach i jak Panu Prezesowi udaje się łączyć interesy tak zaciekle konkurujących ze sobą podmiotów, jakimi są banki. Z kolei nasz Gość będzie miał okazję poznać bliżej organizację kształtującą ludzi sukcesu - SFBCC.
Więcej informacji o gościu znajdziesz klikając "więcej" na dole aktualności.
Jeśli, chcesz wziąć udział w spotkaniu zgłoś swoją obecność do Filipa Buławy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do 02.10.2011, wysyłając maila zawierającego Twoje dane kontaktowe (telefon i e-mail) i nazwę uczelni, na której studiujesz. Na każdym spotkaniu jest dostępnych kilka miejsc dla osób spoza organizacji. W razie pytań prosimy o kontakt z Filipem Buławą, telefoniczny 662 263 434 albo e-mailowy.
O Prezesie Związku Banków Polskich
Prezes Związku Banków Polskich. Absolwent Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowych Studiów SGH w zakresie Finansów i Bankowości. Od 1991r. związany z ZBP. Członek Rady Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, Przewodniczący Rady Nadzorczej Biura Informacji Kredytowej S.A. Od kwietnia 2002r. do lipca 2003 przewodniczący Rady Nadzorczej banku PKO BP S.A. Reprezentuje sektor bankowy w Komisji Nadzoru Bankowego od początku 1998 roku. Dyrektor Biura i następnie Dyrektor Generalny ZBP. Od kwietnia 2003r. Prezes ZBP.
















