Newsletter

Najnowsze informacje o działaniach SF BCC wprost na Twoją skrzynkę mailową!

Darowizna

Osoby fizyczne i prawne mogą przez cały rok wpłacać darowizny na konto fundacji. Darowiznę na cele statutowe Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania.

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa

nr konta: 14 1160 2202 0000 0001 0187 5384  (Millenium)
W tytule przelewu: "Darowizna"

Zachęcamy do regularnego wspierania Fundacji przez złożenie dyspozycji stałego zlecenia w banku. Nawet niewielka, ale stała kwota wpłacana co miesiąc jest dla nas bardzo ważna!

Zobacz jak działamy

SF BCC w Internecie

Dołącz do nas na:
Facebook SF BCC
SF BCC na Twitter
Picasa SF BCC

Inteligencja Finansowa w Białymstoku

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF  Email

IF-logoBok

Inteligencja finansowa  2011, cykl 3-dniowych szkoleń, których celem  było przybliżenie studentom możliwości efektywnego zarządzania kapitałem oraz poszerzanie ich wiedzy w zakresie finansów, zarządzania i biznesu.

W trakcie warsztatów obdył się również  I Białostocki Turniej Cashflow – gry edukacyjnej przygotowującej do inwestowania w realnym świecie finansów.

Projekt Inteligencja Finansowa 2011 został objęty  patronatem Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Szczegółowe informacje na temat przyszłych warsztatów, harmonogramu oraz Turnieju Cashflow dostępne są na stronie www.inteligencja-finansowa.org.pl w zakładce „Białystok”.

Następna edycja projektu w listopadzie 2012r.

Festiwal BOSS

Dni Gościa

Konkurs NZP

Gala Młodych Liderów

Business Coaching

Business Coaching SF BCC

Chcę się rozwijać

Inteligencja finansowa

if_bok_581x200

Przedsiębiorcza Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta SF BCC